loading...
26 października / Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Szanowni Państwo,

 W imieniu Zespołu Bibliotecznego naszej Szkoły, chciałabym Państwa poinformować o ostatecznym terminie oddawania książek/płyt/ audiobooków. Prosimy o ich zwrot w najbliższe dwie soboty  8 i 15 czerwca. Przy okazji informuję, iż nie będzie już możliwości wypożyczania.

Panie bibliotekarki zaniepokojone są ilością nieoddanych do tej pory pozycji, więc bardzo prosimy o przejrzenie domowych półek i zwrot książek. Biblioteka jest naszą szkolną dumą i dorobkiem, służącym wszystkim naszym dzieciom, młodzieży i nam. Prosimy o uszanowanie tego i skrupulatne rozliczenie się z Biblioteką szkolną.
 
Z poważaniem,
Brygida Wimbush

Ruszamy z książką do klas!

"My bibliotekarki z dumą spoglądamy na nasz księgozbiór, bo jest on jakościowo naprawdę dobry i ciekawy. Zresztą poszczycić się możemy nie tylko pięknymi książkami, ale także kolekcją słuchowisk, audiobooków i filmów DVD.

Czas, aby te materiały zareklamować wśród dzieci i zachęcić do zapisania się lub częstszego nas odwiedzania. Postanowiliśmy więc wyjść na przeciw młodym klientom i od stycznia tego roku rozpoczęliśmy akcję promowania naszej biblioteki w klasach. Zaledwie dziesięć minut wystarcza, aby w krótkiej prezentacji przekonać dzieci, że w naszej bibliotece każdy, nawet najbardziej oporny czytelnik, znajdzie dla siebie coś ciekawego! Może będą to przygody sympatycznego Franklina lub Antosia, który uczy się od swojego Anioła Stróża, a może będzie to wyprawa z Kazikiem do Afryki lub perypetie poznańskiej rodziny z serii Jeżycjada. Ciekawych historii jest u nas wiele! Mamy też piękne książki historyczne i popularno-naukowe (o dinozaurach, koniach i różnych zakątkach świata!)

Przypominamy, że dla dzieci biblioteka jest czynna w czasie przerw, a dla rodziców tuż po 9.00 rano i o 12.15 przed odebraniem dzieci."

Serdecznie zapraszamy!!!

http://polishschoolputney.com/biblioteka

 

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668