loading...
15 czerwca / Jolanty, Lotara, Wita

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy pracowity pierwszy semestr roku szkolnego i zbliżamy się do wyczekiwanych przez nas wszystkich Świat Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów naszych ostatnich inicjatyw tzn. Jasełek, Kiermaszu Świątecznego i klasowych Wigilii. Zapewne zgodzicie się Państwo ze mną , ze atmosfera w szkole była wyjątkowa. Bardzo milo nam było widzieć nowych rodziców naszej szkoły,  którzy już teraz bardzo aktywnie zaangażowali się w jej życie. Cieszymy się z tego i dziękujemy Wam. Mamy przez sobą kilka sobót odpoczynku. Spotykamy się ponownie w sobotę 12 stycznia 2019 .

Z wyrazami szacunku

Brygida Wimbush

Prezes Zarządu Szkoły

 

Życzymy Państwu Świąt pełnych pokoju, pojednań i radości z przebywania z bliskimi. Niech zbliżający się Nowy 2019 Rok obdarzy Wasze Rodziny zdrowiem, pomyślnością i silą w dążeniu do wytyczonych celów.

Dyrekcja i Zarząd szkoły

 

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668