loading...
15 maja / Dionizego, Nadziei, Zofii

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

"Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych"

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się oficialnie 13 stycznia 2019 roku. Jego celem jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Drugi okres nauki w naszej szkole, po przerwie świątecznej rozpoczęliśmy, już tradycyjnie, zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Woluntariusze z naszej szkoły zbierali pieniądze w sobotę 12.01.2019r. już od samego rana. Rada Koła Rodziców zorganizowała sprzedaż pączków, z której dochód przekazany został na rzecz Orkiestry. 

Tegoroczna kwesta do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole była imponująca. Zaledwie w przeciągu ok. 3.5 godzin, podczas przerw i w czasie trwania zajęć lekcyjnych w naszej szkole, nasi wolontariusze zebrali imponującą sumę:

1079.74 GBP

194.45 zł

100.70 €   

A wszystko dzięki hojności społeczności naszej szkoły oraz oddanej pracy woluntariuszy i RKR.

Serdecznie wszystkim dziękujemy.

w dół

Lokalizacja

Szkoła Przedmiotów Ojczystych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Ursuline High School
The Downs, Wimbledon
London, SW20 8HG

Szkoła jest zlokalizowana niedaleko stacji pociągów Wimbledon i Raynes Park.
Połączenia tramwajowe i autobusowe do Wimbledonu lub pociągiem i autobusem z Raynes Park Nr 131 i 57 (zatrzymują się przy ulicy Crescent Rd)
Szkoła położona jest 15 minut spacerem od Wimbledonu, 10 minut od Raynes Park.

Szkoła Przedmiotów Ojczystych

im. Marii Skłodowskiej-Curie

The Downs / Wimbledon / London / SW20 8HG

email: admin@PolskaSzkolaPutney.com

Account Name (Nazwa Konta):
Polish School Putney

Sort Code (Numer Rozliczeniowy Banku): 30-94-77

Account Number (Numer Konta): 46551668